Diyarbakır Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Diyarbakır Evden Eve

Diyarbakır Evden Eve


Taşınma işinin zor ve maliyetli olduğunu düşünen kişiler için yeni yöntemler kurtarıcı olmaktadır. Taşımacılık sektöründe de evden eve eşya taşımayı kolaylaştıracak seçenekler vardır. Artık eski usul taşınmaların yerini paketlemeleri, düzenli ambalajlama ve en önemlisi asansör kullanımı almıştır. Eskiden kişiler kendileri insan gücüyle eşyalarını taşımaktaydılar. Bu durum hem daha uzun sürede taşımayı hem de kişilerin yıpranmasına sebep olmaktaydı. Günümüz çalışma şartlarından dolayı sürekli çalışan neredeyse çok az bir zaman tatil yapan kişiler için taşımanın uzun sürmesi çok zor olmaktadır. Yeni teknolojik araçlarla hizmet sağlanması sayesinde 1 günde nakliye işi halledilmektedir. Farklı birçok sebepten dolayı taşınmak zorunda kalan müşterilerimizin Diyarbakır evden eve olarak taşınmalarını kolaylaştırmak için her zaman yanındayız. Beyaz eşyalarınız için havalı naylon kullanarak ve kırılacak olan eşyalarınızı balonlu naylona sararak taşımaktayız

En önemli noktalardan bir tanesi de firmamız taşımış olduğu eşyalarınızı sigorta yapmaktadır. Sigorta sayesinde aklınızda bir soru işareti kalmadan gönül rahatlığı ile eşyalarınızın taşınmasını beklemektesiniz. Sadece bir telefon kadar uzağınızda olan Diyarbakır evden eve firmamız, tecrübeli ustalarımız sayesinde hızlı ve hasarsız bir taşıma gerçekleştirmektedir. Firmamız teknolojinin ürünleri olan araçların kullanımı sayesinde ve taşınmayı kolaylaştıracak malzemeler tercihi ile kısa sürede eşyalarınızı eski evinizden alıp yeni evinize taşımaktayız. Teknolojik cihazlar ve malzemeler kullanılarak yapılan evden eve hizmetinin en güzel tarafı da eşyalarda kırılma, çizilme olmadan kısa sürede halledilmesi ve bu sayede sizlerin de taşıma için çok fazla vakit harcamamış olmanızdır. Bizi tercih ettikten sonra firmamız size ücretsiz olarak keşif ekibi göndermektedir. Keşif sırasında eşyalarınızın miktarı ve taşıma sırasında ihtiyaç duyulacak ekipmanlar tespit edilmektedir.

Taşıma sırasında tecrübeli ekibimizin kendilerine yol edindiği yöntemler vardır. Diyarbakır evden eve olarak işinde profesyonel olan ekibimiz eşyalarınızı taşımaya hazır hale getirirken donanımlı malzemeler kullanarak yani balonlu rulo, köpük malzeme ile paketleme yapıp zarar görmesini önlemektedir. Sizler için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınız bizler için de oldukça önemlidir. Evden eve hizmetimiz sırasında karışıklığı önlemek için kolilerin üzerlerine hangi alana ait oldukları yazılarak, kolileriniz ait oldukları odalara konularak karışıklık oluşması önlenmektedir. Ayrıca eşyaların taşınmasından sonra montajı yapılacak olan eşyalarınız evinizde belirttiğiniz odalara kurulumları yapılarak kısa sürede size hazır halde teslim edilmektedir. Ekibimiz her aşamada size haber vererek ve sizin talimatlarınız doğrultusunda evinizi hazırlamaktadır. Yoğun iş hayatından dolayı oldukça yorulduğunuzdan dolayı bizi tercih ederek evden eve eşyalarınızı taşımak için yorulmamış olmaktasınız. Eşyalarınızı evinizden alıp yeni evinize sorunsuz şekilde taşıyarak ve gerekli kurulumları yaparak, belirlenen sürede hazır hale getirmekteyiz.

Kaliteli bir şekilde paketlenen eşyalarınızda kullanmış olduğumuz yöntem olan, her paketin üzerine gerekli bilgileri yazarak taşımış olduğumuz eşyalarınızı her türlü olumsuz olaylara karşı tarafımızca sigortalamaktayız. Dolayısıyla bütün sorumluluk firmamıza aittir. Ekibimizde yer alan her alana ait ustalarımız sayesinde her alanda tecrübeye sahip kişilerle eşyalarınızı taşımaktayız. Mobilya ve dekorasyon ekibimizdeki ustalarımız mobilya eşyalarınızın montaj ve de-monte sürecini hallederken diğer ekibimiz ufak, kırılabilir, çizilebilir eşyalarınızı özenli bir şekilde paketliyor ve taşınmaya hazır hale getirmektedir.  Genellikle tercih etmiş olduğumuz asansörlü taşıma sistemini kullanarak dar apartman aralarında ve ya çok yüksek binalarda bile hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Diyarbakır evden eve nakliyat olarak taşınmanız için, hızlı ve güvenli bir hizmet sağlayarak taşınmanızı keyifli hale getirmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Deneyimli personelimizle görüşmek istermisiniz?

Sadece iletişim bilgilerinizi gönderin ve kısa bir süre sonra sizinle irtibata geçelim.